12.8. - 24.8.

IV. turnus: Piráti

Neváhejte a přijeďte s námi prožít dny plné zábavy a dobrodružství!
Mgr. Renata Kloubová
- HLAVNÍ VEDOUCÍ -
Poznejte vedoucí
Staňte se členy posádek lodí proslulých pirátských kapitánů a pod jejich velením se vydejte na dobrodružnou plavbu za ztracenými poklady!
Otevřít

TÁBOROVÝ DENÍK

24.08.2013 - Poslední den jsme měli za úkol uklidit celý tábor a vyklidit stany. Dětem se domů vůbec nechtělo a někteří to dokonce i oplakaly. Počasí nám na závěr vyšlo a všechno proběhlo bez komplikací. A my se na vás těšíme v ...

MÁTE DOTAZ?

Ozvěte se nám, rádi Vám odpovíme
732101300

AKTUÁLNÍ INFORMACE

Informace z Brumovic

Školní rok začíná 15.8.2022

Nástupiště 9¾ (výletiště pod táborem) bude otevřeno od 9:00 do 10:30

Všichni žáci musí být vybaveni:

  • jednobarevným černým pracovním hábitem
  • jednobarevnou černou špičatou čapkou
  • vlastním plyšovým kouzelným tvorem

Prosíme rodiče, aby žákům prvního ročníku nedávali s sebou košťata, jakékoli nebezpečné předměty nebo kouzelné lektvary.

LOKACE

Tábor se nalézá na pomezí Českomoravské a Drahanské vrchoviny asi 40 kilometrů severně od Brna. Celý komplex leží na slunné stráni u lesa asi 10 minut chůze od vesnice Brumov. Pro přesnější lokalizaci se podivejte na mapu.

Adresa

LT Brumov č.e. 11
Pošta: Lomnice u Tišnova
PSČ: 679 23

Základní informace

Děti jsou ubytovány po dvou ve stanech s podsadou. Strava se podává 5x denně. Ubytovací kapacita je asi 90 dětí. Součástí tábora jsou tři zděné budovy, v jedné je kuchyň a jídelna, v druhé ošetřovna, sociální zařízení a pokoj pro případné marody a ve třetí je nové sociální zařízení pro děti. K sportovním činnostem slouží 2 hřiště a rybník.

VYBAVENÍ TÁBORA

Stanové městečko je na vyvýšeném, slunném místě, blízko lesa. Má obdélníkový tvar a je zde umístěno 54 stanů. Je centrem táborového života. Jeho součástí je jedna dřevěná budova, ve které je umístěna ping-pongárna, klubovna a sklad nářadí. Součástí tábora jsou tři zděné budovy. V první je kuchyň, jídelna a letní jídelna, ve druhé sociální zařízení a ve třetí marodka a ubytování kuchařek. Ke sportovnímu vyžití slouží fotbalové hřiště, hřiště na košíkovou a rybník.

CO S SEBOU NA TÁBOR

Nutné vybavení na tábor

osobní léky, kopie průkazu pojištěnce

Doporučené vybavení na tábor

vlastní spacák a povlak na polštář, turistické boty se vzorkem (mokrá tráva), holinky, tenisky, letní obuv, pláštěnka, oblečení na spaní, pokrývka hlavy, sluneční brýle, opalovací krém, dlouhé kalhoty, šusťáková souprava, 3× mikina, 2× tepláková souprava, 14× tričko, 14× spodní prádlo, 3× ručníky, plavky, ponožky min. 16 párů, maska na karneval, šátek, batoh na celodenní výlet, láhev na pití, toaletní potřeby, dopisní papíry, pingpongová pálka, baterka

Nedoporučujeme:

Stáhněte si seznam, ať na něco nezapomenete ;)

brát cenné předměty (spotřební elektroniku, mobilní telefony, větší částky peněz ) - neneseme hmotnou odpovědnost!