Všechny ročníky

2022 - Škola čar a kouzel v Brumovicích

Přijeďte za námi strávit magický čas v Brumovicích.

2021 - Tábor s Willy Fogem

Jablka! Tady prodávají jablka. Dixi, mám hrozný hlad. Co kdybychom si pár kilíček koupili?

2020 - Kung Fu Panda

Mistr Shifu svolává všechny bojovníky Kung Fu do Údolí míru, neboť mistr Oogway hodlá v nefritovém paláci vybrat dračího bojovníka, jemuž je předurčeno poznat moc dračího svitku.

2019 - Snowovy hry

Revoluce byla potlačena a Snow se chopil moci. Jaká bude naše budoucnost?

2018 - Hra o trůny

Mezi starobylými rody probíhají tvrdé boje o Železný trůn. Jen ty můžeš pomoci svému rodu v přiblížení se k moci!

2017 - Arabela

Pohádková říše! Že neexistuje? Přijď se přesvědčit o opaku ;)

2016 - Bojovníci Åsgårdu

Jsi silný válečník? Pak právě tebe bohové protřebují. Zkáza bohů se blíží a jen ty ji můžeš odvrátit!

2015 - Indiáni

Čekáme na vás ve svých teepee!

2014 - Mafie

Mafiánská rodina Dona Corleona žádá všechny odvážné mafiány o pomoc! Přijeďte zažít dobrodružství při záchraně staletého rodinného pokladu! - kdo má, tak ať si vezme vodní stříkací pistolku ;)

2013 - Piráti

Staňte se členy posádek lodí proslulých pirátských kapitánů a pod jejich velením se vydejte na dobrodružnou plavbu za ztracenými poklady!

2012 - Hvězdná brána

Přijeďte zažít dva týdny plné dobrodružství při cestování po vzdálených galaxiích! Poznáte nové kamarády, naučíte se posílat a luštit tajné zprávy, komunikovat různými jazyky, orientovat se na hvězdné obloze a samozřejmě si zahrajete spoustu napínavých her a zúčastníte se různých soutěží. To vše s pomocí zkušených vedoucích, se skvělou kuchyní a s podporou týmu, který má mnoholetou zkušenost s pořádáním táborů.

2011 - Kouzlení s Harrym

Přijeďte zažít neopakovatelné dva týdny ve kterých pronikneme do života kouzelné školy v Bradavicích, naučíme se jednoduchá kouzla, vařit lektvary, či si zahrajeme famfrpál. To vše s pomocí zkušených vedoucích, se skvělou kuchyní a s podporou týmu, který má více jak desetiletou zkušenost s pořádáním táborů.

2010 - Westernové městečko

Prijeďte zažít neopakovatelných 14 na divoký západ. Čeká na vás spousta kovbojských i sportovních her, noví i staří kamarádi. Budeme střílet z luku, dělat pravé kovbojské fazole a navštívíme westrnové městečko v Šiklově Mlýně.

2009 - Asterix, Obelix a ...

Přijeďte na jediný tábor na který jede i Asteri a Obelix! Poznejte pohostinnost Galů, jejich život a zvyky. Zahrajeme si s nimi spoustu her, pobijeme pár Římanů, zajdeme na kance a možná i ochutnáme kouzelný nápoj, který ná promění na siláky.

2008 - Hobit

Jednoho dne potká hobit jménem Bilbo Pytlík čaroděje Gandalfa, který proti jeho vůli přivede do jeho nory společenství trpaslíků a označí Bilba za vynikajícího zloděje. Takto začíná dobrodružná výprava za získáním pokladu, o který trpaslíky připravil drak Šmak. Cestou k Osamělé hoře potkává výprava zlobry, kteří je málem snědí, navštíví překrásnou pevnost Roklinku, kde žijí mocní a tajemní elfové, ... pojďte i vy s námi zažít právé dobrodužství za pokladem!!!

2007 - James Bond - agent 007

Tentokrát jsme se přemístili do výcvikového tábora tajných agentů, jemuž velela paní M a pan Q. Bohužel jsme brzy obdrželi zprávu z důvěryhodného zdroje, že v blízkosti operují tajní zlí agenti, kterým se s největší pravděpodobností podařilo infiltrovat do našeho tábora. Tuto skutečnost považovalo ministerstvo za natolik závažnou, že nám poslalo na vyřešení tohoto problému svého nejlepšího agenta Jamese Bonda, který pověstný svou rychlostí se vřítil do tábora na své motorce. Všemi byl vřele přivítán, i když na tvářích některých se už v té chvíli objevil ironický úsměv. Sice jsme si v tu chvíli mysleli, že se jedná o reakci na přehnanou sebedůvěru agenta 007, ale budoucnost nám teprve měla odhalit, jak důležitou věc jsme zanedbali.

2006 - Rytíři kulatého stolu

Náš tábor se proměnil ve středověký hrad Kamelot. Podle pověsti se králem Kamelotu a celé Anglie měl stát muž, který vytáhne z kamene bájný meč Excalibur. Ten se hned první noci zjevil a Artuš, jeden z rytířů, jej vytáhl a stal se králem Kamelotu. Ostatní vedoucí (rytíři) mu slíbili věrnost a dětem byla dána možnost, stát se rytíři a pomáhat při budování a ochraně Kamelotu.

2005 - Dobývání Ameriky

Kdo by se nechtěl zůčastnit nejslavnější objevné plavby v dějinách lidstva! Přidejte se k Loďstvu Španělského království vedeného neohroženým Kryštofem Kolumbem a pokuste se s ním objevit novou cestu do Indie, která skončí objevem nového světadílu AMERIKY.

2004 - Stroj času

Také jste slyšely, že cestovat časem není možné? S námi ale jde všechno! Nevěříte? Tak přijeďte a zažijete vestu napříč všemi důležitými obdobími epochy lidstva :-)

2003 - Pán prstenů


2002 - Zelten city


2001 - Japonsko


2000 - Musíme zjistit