13.8. - 25.8.

IV. turnus: Hvězdná brána

Neváhejte a přijeďte s námi prožít dny plné zábavy a dobrodružství při poznávání nových planet a jejich obyvatel! Možná naleznete víc než jen nové přátele ...
Mgr. Renata Kloubová
- HLAVNÍ VEDOUCÍ -
Poznejte vedoucí
Přijeďte zažít dva týdny plné dobrodružství při cestování po vzdálených galaxiích! Poznáte nové kamarády, naučíte se posílat a luštit tajné zprávy, komunikovat různými jazyky, orientovat se na hvězdné obloze a samozřejmě si zahrajete spoustu napínavých her a zúčastníte se různých soutěží. To vše s pomocí zkušených vedoucích, se skvělou kuchyní a s podporou týmu, který má mnoholetou zkušenost s pořádáním táborů.
Otevřít

TÁBOROVÝ DENÍK

24.08.2012 - Od večera a po celé dopoledne probíhaly splněná přání z Hodiny pravdy. SG-7 si přála spát na marodce, SG-3 společně s SG 5 spaly v pinecárně a přály si ještě snídani do postele. Toto přání jim oddíláci splnili. SG-1 ...

MÁTE DOTAZ?

Ozvěte se nám, rádi Vám odpovíme
732101300

AKTUÁLNÍ INFORMACE

Informace z Brumovic

Školní rok začíná 15.8.2022

Nástupiště 9¾ (výletiště pod táborem) bude otevřeno od 9:00 do 10:30

Všichni žáci musí být vybaveni:

  • jednobarevným černým pracovním hábitem
  • jednobarevnou černou špičatou čapkou
  • vlastním plyšovým kouzelným tvorem

Prosíme rodiče, aby žákům prvního ročníku nedávali s sebou košťata, jakékoli nebezpečné předměty nebo kouzelné lektvary.

LOKACE

Tábor se nalézá na pomezí Českomoravské a Drahanské vrchoviny asi 40 kilometrů severně od Brna. Celý komplex leží na slunné stráni u lesa asi 10 minut chůze od vesnice Brumov. Pro přesnější lokalizaci se podivejte na mapu.

Adresa

LT Brumov č.e. 11
Pošta: Lomnice u Tišnova
PSČ: 679 23

Základní informace

Děti jsou ubytovány po dvou ve stanech s podsadou. Strava se podává 5x denně. Ubytovací kapacita je asi 90 dětí. Součástí tábora jsou tři zděné budovy, v jedné je kuchyň a jídelna, v druhé ošetřovna, sociální zařízení a pokoj pro případné marody a ve třetí je nové sociální zařízení pro děti. K sportovním činnostem slouží 2 hřiště a rybník.

VYBAVENÍ TÁBORA

Stanové městečko je na vyvýšeném, slunném místě, blízko lesa. Má obdélníkový tvar a je zde umístěno 54 stanů. Je centrem táborového života. Jeho součástí je jedna dřevěná budova, ve které je umístěna ping-pongárna, klubovna a sklad nářadí. Součástí tábora jsou tři zděné budovy. V první je kuchyň, jídelna a letní jídelna, ve druhé sociální zařízení a ve třetí marodka a ubytování kuchařek. Ke sportovnímu vyžití slouží fotbalové hřiště, hřiště na košíkovou a rybník.

CO S SEBOU NA TÁBOR

Nutné vybavení na tábor

osobní léky, kopie průkazu pojištěnce

Doporučené vybavení na tábor

vlastní spacák a povlak na polštář, turistické boty se vzorkem (mokrá tráva), holinky, tenisky, letní obuv, pláštěnka, oblečení na spaní, pokrývka hlavy, sluneční brýle, opalovací krém, dlouhé kalhoty, šusťáková souprava, 3× mikina, 2× tepláková souprava, 14× tričko, 14× spodní prádlo, 3× ručníky, plavky, ponožky min. 16 párů, maska na karneval, šátek, batoh na celodenní výlet, láhev na pití, toaletní potřeby, dopisní papíry, pingpongová pálka, baterka

Nedoporučujeme:

Stáhněte si seznam, ať na něco nezapomenete ;)

brát cenné předměty (spotřební elektroniku, mobilní telefony, větší částky peněz ) - neneseme hmotnou odpovědnost!