13.8. - 25.8.

IV. turnus: James Bond - agent 007

Zvládneme odhalit spiknutí?
Mgr. Renata Kloubová
- HLAVNÍ VEDOUCÍ -
Poznejte vedoucí
Tentokrát jsme se přemístili do výcvikového tábora tajných agentů, jemuž velela paní M a pan Q. Bohužel jsme brzy obdrželi zprávu z důvěryhodného zdroje, že v blízkosti operují tajní zlí agenti, kterým se s největší pravděpodobností podařilo infiltrovat do našeho tábora. Tuto skutečnost považovalo ministerstvo za natolik závažnou, že nám poslalo na vyřešení tohoto problému svého nejlepšího agenta Jamese Bonda, který pověstný svou rychlostí se vřítil do tábora na své motorce. Všemi byl vřele přivítán, i když na tvářích některých se už v té chvíli objevil ironický úsměv. Sice jsme si v tu chvíli mysleli, že se jedná o reakci na přehnanou sebedůvěru agenta 007, ale budoucnost nám teprve měla odhalit, jak důležitou věc jsme zanedbali.
Otevřít

TÁBOROVÝ DENÍK

21.08.2007 - Ráno bylo sychravé počasí, které se ale časem výrazně zlepšilo. Na večerním nástupu jsme vyhlásili výsledky táborové olympiády. ...

MÁTE DOTAZ?

Ozvěte se nám, rádi Vám odpovíme
732101300

AKTUÁLNÍ INFORMACE

Informace z Brumovic

Školní rok začíná 15.8.2022

Nástupiště 9¾ (výletiště pod táborem) bude otevřeno od 9:00 do 10:30

Všichni žáci musí být vybaveni:

  • jednobarevným černým pracovním hábitem
  • jednobarevnou černou špičatou čapkou
  • vlastním plyšovým kouzelným tvorem

Prosíme rodiče, aby žákům prvního ročníku nedávali s sebou košťata, jakékoli nebezpečné předměty nebo kouzelné lektvary.

LOKACE

Tábor se nalézá na pomezí Českomoravské a Drahanské vrchoviny asi 40 kilometrů severně od Brna. Celý komplex leží na slunné stráni u lesa asi 10 minut chůze od vesnice Brumov. Pro přesnější lokalizaci se podivejte na mapu.

Adresa

LT Brumov č.e. 11
Pošta: Lomnice u Tišnova
PSČ: 679 23

Základní informace

Děti jsou ubytovány po dvou ve stanech s podsadou. Strava se podává 5x denně. Ubytovací kapacita je asi 90 dětí. Součástí tábora jsou tři zděné budovy, v jedné je kuchyň a jídelna, v druhé ošetřovna, sociální zařízení a pokoj pro případné marody a ve třetí je nové sociální zařízení pro děti. K sportovním činnostem slouží 2 hřiště a rybník.

VYBAVENÍ TÁBORA

Stanové městečko je na vyvýšeném, slunném místě, blízko lesa. Má obdélníkový tvar a je zde umístěno 54 stanů. Je centrem táborového života. Jeho součástí je jedna dřevěná budova, ve které je umístěna ping-pongárna, klubovna a sklad nářadí. Součástí tábora jsou tři zděné budovy. V první je kuchyň, jídelna a letní jídelna, ve druhé sociální zařízení a ve třetí marodka a ubytování kuchařek. Ke sportovnímu vyžití slouží fotbalové hřiště, hřiště na košíkovou a rybník.

CO S SEBOU NA TÁBOR

Nutné vybavení na tábor

osobní léky, kopie průkazu pojištěnce

Doporučené vybavení na tábor

vlastní spacák a povlak na polštář, turistické boty se vzorkem (mokrá tráva), holinky, tenisky, letní obuv, pláštěnka, oblečení na spaní, pokrývka hlavy, sluneční brýle, opalovací krém, dlouhé kalhoty, šusťáková souprava, 3× mikina, 2× tepláková souprava, 14× tričko, 14× spodní prádlo, 3× ručníky, plavky, ponožky min. 16 párů, maska na karneval, šátek, batoh na celodenní výlet, láhev na pití, toaletní potřeby, dopisní papíry, pingpongová pálka, baterka

Nedoporučujeme:

Stáhněte si seznam, ať na něco nezapomenete ;)

brát cenné předměty (spotřební elektroniku, mobilní telefony, větší částky peněz ) - neneseme hmotnou odpovědnost!