Deník - ročník 2014

Zápis z 23.08.2014

Tento den proběhl úklid tábora a jeho okolí. Poté děti začaly odjíždět z tábora spolu s rodiči. Jménem celého vedení děkuji za účast všech a doufám, že se ve stejně hojném počtu sejdeme i příští rok.

Zápis z 22.08.2014

Dnes na naše mafiány čekal odpočinkový den, během kterého probíhal poslední prodej za dolary. Také proběhl karneval a služby, při kterých táborníci poskytovali různé druhy služeb, jako například masáže, tetování a další. Na posledním nástupu byli vyhlášeni nejlepší táborníci a nejčistotnější mafiáni. Večerním programem byla závěrečná diskotéka a překvapení v podobě ohňostroje.

Fotografie z tohoto dne!


Zápis z 21.08.2014

Dnešní den jsme se vydali na celodenní výlet, kterým jsme zakončily celotáborovou hru. Hned po příchodu posledního oddílu začal nástup, na kterém odhalili zrádce. Ti je po vypití „koktejlu pravdy“ dovedli k unesenému Davidovi a k pokladu. Po té proběhla operace, při které naši šikovní vedoucí přišili Davidovi palec. Na konec se rozdaly ceny oddílům podle pořadí v celotáborovce.

Fotografie z tohoto dne!


Zápis z 20.08.2014

Tento den na nás čekal fotbalový zápas vedoucích proti dětem. Malošci remizovali 7:7 a starší prohráli 4:2. Všichni hráči podali úctyhodné výkony. Ostatní se pobavili při fandění. Na konci poledního klidu se konal zápas v boxu mezi Bobem a Tomassem o ruku spanilé dcery Dona Carlose, Rosalety. Zápas skončil Tomassovou výhrou. Po té probíhal program po oddílech. Na nástupu se konala velkolepá svatba. Na večerním programu mafiáni plnili již dlouho trénované nelehké úkoly. V případě úspěchu jim Don Carlos splní jejich vysněná přání.

Fotografie z tohoto dne!


Zápis z 19.08.2014

Již od rána byla na naše mafiány připravena olympiáda. Odměnou pro nejlepší z naší mafiánské rodiny byly medaile a diplomy. Za odměnu na všechny po obědě čekal prodloužený polední klid. Večer jsme završili mafiánským slavíkem, kterého se zúčastnil hojný počet soutěžících.

Fotografie z tohoto dne!


Zápis z 18.08.2014

Tento den na naše mafiány čekal bohatý program, ve kterém byla zahrnuta například střelba z luku, návštěva Brumova a mnoho dalších aktivit. Při nástupu 6. oddíl musel předvést scénku, které se musel zúčastnit každý z oddílu, protože v pátek nechali svého maskota (plyšák Jůlinka) v letní jídelně pod stolem tudíž maskot putoval do ztrát a nálezů ze kterých si ho museli vykoupit. Složili na její počest tuto písničku: Koupili, jsme v pinecárně žížalu, žížalu, žížalu. Jenom za 3 kila brumovských dolarů, dolarů, dolarů. Bo se plazila pomalu, pomalu, pomalu. Potom jsme ji donesli do stanu, stanu, stanu. Vzali jsme na ni lihovku, lihovku, lihovku. Udělali jsme z ní libovku, libovku, libovku. Potom jsme ji vzali na oběd, oběd, oběd. A když si to chtěla chillovat pod stolem, pod stolem, pod stolem. Tak Kinder gang byl hnedka okraden, okraden, okraden. A někdo ji odnesl do té zlé krabice, krabice, krabice. Tak Kinder gangu začala bolet palice, palice, palice. Ale teď už nás hlava nebolí, nebolí, nebolí. Bo ji máme ve svém okolí, okolí, okolí. Bez našeho dozoru dlouho nebyla, nebyla, nebyla. A tato písnička už skončila, skončila, skončila. Konec dne jsme ukončili dlouho plánovanými táborovými ohníčky odkládanými kvůli nepřízni počasí, které měly být zakončený stezkou odvahy, ale kvůli velké bouřce jsme byli nuceni tuto část odložit.

Fotografie z tohoto dne!


Zápis z 17.08.2014

Již od rána začala druhá polovina mafiánské rodiny s výcvikem na lanech. Konečně byl nedeštivý den, tak doufáme, že takové počasí vydrží i další dny. K večeru jsme vybrali nej nej nej mafiány a šli jsme spát.

Fotografie z tohoto dne!


Zápis z 16.08.2014

Dnešní den se polovina mafiánské rodiny zúčastnila lanového výcviku, kde si všichni zúčastnění vyzkoušeli své dovednosti v lanoví. Večer byl zakončen povedenou diskotékou. Jen kolotočáři nám nedali spát, ale to jsme zvládli.

Fotografie z tohoto dne!


Zápis z 15.08.2014

Již od rána byli všichni nachystáni na výpravu, jejímž cílem bylo nalézt jednotlivé části dopisu od uneseného Davida, který je rozházel po okolí tábora ve snaze varovat nás před zrádcem v našich řadách. Ke konci dne byla zpráva úspěšně složena a přečtena. Večerním programem nebyly opět kvůli nepřízni počasí oddílové ohníčky, ale znovu povedený náhradní program Kufr.

Fotografie z tohoto dne!


Zápis z 14.08.2014

Tento den se oddíly věnovali vlastním aktivitám jako například lukostřelba, fotbal, azimuťák a jiným. Večer se všichni sešli v letní jídelně, aby vybrali nejúžasnější mafiánky z rodiny.

Fotografie z tohoto dne!


Zápis z 13.08.2014

Dnes se mafiáni vydali do boje s policií. Boj se odehrával ve velmi náročném terénu, ale i přes to se mafiánům podařilo tento boj vyhrát. Hrozba policie tedy pominula a výprava za pokladem může pokračovat. Večer nás zastihlo nepříznivé počasí, které i přes to, že pokazilo původní plán táborových ohníčků, nebylo překážkou pro náhradní program audio-stop.

Zápis z 12.08.2014

Dnes ráno na děti čekalo nemilé překvapení. Celé odpoledne musely vydržet bez vody a elektřiny, avšak díky předem připravené kuchyni vše dobře dopadlo, a ani kadibudky nám nakonec nevadily :). V dopoledním i odpoledním programu se oddíly vydaly na fotbal či vybíjenou nebo do lesa na dobývání hradu. Na večerním nástupu naše město přepadla znepřátelená mafiánská rodina. Donu Carlosovi ukradla jeho rodinný poklad. V následujících dnech se naši mafiáni budou snažit jeho cenný poklad získat zpět. Večer jsme zakončili diskotékou, kterou jsme si všichni náramně užili.

Zápis z 11.08.2014

Okolo desáté hodiny ranní přijeli děti se svými rodiči s úsměvem na tváři. Hned po rozloučení a přiřazení do oddílů se zabydlely ve svých stanech a po vydatném obědě přišly na řadu první dobrodružství, například seznamovací hry, fotbal a dobývaní hradu. I přes nepřízeň počasí si děti večer plný oslav užily a spokojeně zalehly do postelí.

Fotografie z tohoto dne!